Michalici

Pomagamy!

13-12-2021

facebook twitter
W dniach 24 października oraz 5 grudnia br. w naszej parafii odbyły się dwa kiermasze z ciastami, które miały na celu pomóc dwójce młodych mieszkańców Żywiecczyzny Nadii i Sebastianowi.

Pierwszy kiermasz odbył się 24 października. Celem kiermaszu była zbiórka pieniędzy na operację serca dla Nadii w Stanach Zjednoczonych. Siedmiolatka od urodzenia walczy z tetralogią Fallota – skomplikowaną wadą serca. Ponadto na przestrzeni lat rozwinęły się kolejne choroby: cukrzyca, niedowład lewej strony oraz niewydolność zewnątrzwydzielnicza trzustki. Mimo naszej pomocy wciąż potrzebne są środki finansowe, koszt operacji to 1 mln zł., pomóc można za pomocą:

Zbiórki internetowej: TUTAJ

Poprzez licytacje dla Nadii: TUTAJ

Kolejny kiermasz odbył się 5 grudnia. Zbieraliśmy wówczas środki pieniężne dla Sebastiana, który zmaga się z nowotworem prawej nerki. Koszt miesięczny terapii wynosi 18 000 zł. Mimo jedenastu lat Sebastian ma swoje marzenia, między innymi wyjazd do Czarnobyla. Wsparcie jest potrzebne ciągle, aby pomóc Sebastianowi zapraszamy: TUTAJ.

Dzięki kiermaszom udało się zebrać środki, które pomogą obu dzieciom w walce z ciężkimi chorobami. Pamiętajmy o Nich w naszych codziennych modlitwach.